Medikal 2000

Kurumsal

Kurumsal

Medikal 2000 Tıbbi Cihazlar ve İleri Teknoloji Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, sağlık ürünleri sektörünün ilk ve öncü kuruluşlarındandır.

27.000 m2 alan üzerine kurulu olan üretim tesisi, 2014 yılında Saraylı Grub bünyesine katılarak inovasyon ve ar-ge faaliyetlerine hız vermiştir.

Yeni bir heyecanla; finansman, strateji, iş geliştirme ve insan kaynakları yatırımlarını artıran firma, uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacıyla topluma katma değer sunmayı sürdürmektedir.

Araştırma ve toplumla etkileşim amacıyla verdiği tüm hizmetlerde “kalite odaklı” yönetim sistemini esas alan Medikal 2000, Konya’da bulunan fabrikasında hayata sağlık katan çözüm önerileri geliştirmeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ
Ulusal ve uluslararası standartlarda ürün üretmek, ülkemizin kaliteli ve yerli malı üretimine katkı sağlamak, uluslararası düzeyde lider ve dünya markası olmak.

MİSYONUMUZ
Firmamız tıbbi cihaz sektöründe uluslararası alandaki en güncel ve gelişmiş uygulamaları izleyerek, üst düzey kalite standartlarında üretimi, satış sonrası etkin hizmet sunmayı ve sektördeki yeniliklere öncülük etmeyi amaç edinmiştir. 
 

Medikal hastane yatağı, hasta yatağı, hasta karyolası, medikal hasta yatakları, Acil müdahale sedyesi, ameliyathane transfer sedyesi, medikal sedye, İlaç arabası, medikal ilaç arabası, acil müdahale arabası, ilaç tedavi arabası, anestezi arabası, pansuman arabası, Medikal yemek masası, hasta yemek masası, Serum Askısı, Hasta taşıma sandalyesi, refakatçi koltuğu, Jinekolojik muayene masası, doğum yatağı, kadın doğum masaları, kadın doğum muayene koltuğu, Medikal şilte, medikal yatak şiltesi, Etajer, medikal etajer, yemek tablalı etaajer, Muayene masası, podiatri, tartlı bebek muayene arabası, metal muayene masası, motorlu muayene masası